<<< ALTYAPI TESİSAT >>> İstanbul Kameralı Su Tesisatçısı - Mutfak, Lavabo, Banyo, Tuvalet Tıkanıklık Açma Hizmetleri - Garantili Su Kaçağı Bulma - Pimaş Açma - Petek Temizleme - Kayıp Logar Bulma İstanbul' un Tüm İlçelerine Servis Ağımız Mevcuttur.

0539 451 07 41
19Tem 2018
Tem 19, 2018

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Cihazla su kaçağı bulma yöntemi oldukça etkili ve sağlıklı bir yöntemdir. Su kaçağı işlemi nereye yapılacaksa Altyapı Tesisat sizlere hizmet vermektedir. Tesisat kaçağı bulma genelde eski binalarda olduğu gibi buna ek olarak yeni tesisat hatlarında da olabilir.

Cihazla su kaçağı bulma uzmanlık ve son teknoloji cihazlar gerektiren bir işlemdir. Bu işleme ihtiyaç duyuluyorsa firmamız tarafından yardım isteyebilirsiniz. Banyo ve su tesisatlarında pimaş su borusu giderlerinden oluşan su kaçağı bulma firmamız tarafından tespit edilmektedir. Cihazla su kaçağı bulma sizlere maddi açıdan çok fazla zarar vermez.

Cihazla su kaçağı bulma işlemi yapılır ve sonrasında tamiri yapılır. Su kaçağı bulma işlemi özel görüntüleme cihazı sayesinde bulunur. Sizin dairenizde olan bir su kaçağı alt kattaki daireye zarar verebilir. Su kaçağını bulma eski dönemlerde oldukça zor bir yöntemdi. Şimdi bu yöntemler geride kaldı ve son sistem cihazlarla su kaçağı bulma artık daha kolay ve daha temiz yapılan bir işlem.

Öncelikle müşterilerin aktardıkları sorun doğrultusunda hareket ediyoruz. Su kaçağının bulunduğu bölgede ön tespit sonrasında cihazla su kaçağı bulma tespiti yapılır. Özel dinleme cihazı sayesinde hiçbir yeri kırmadan dinleme tespiti yapılır. Cihazla su kaçağı bulma işlemi yapıldıktan sonra tesisattaki arıza bulunup su sızıntısı tamir edilir. Bu sorun artık günümüzde yaygın hale geldiği için Altyapı Tesisat size hizmet vermektedir.

Su kaçağı bulma işlemi kısa sürede yapılıp sonra da pratik olarak su kaçağının tamir edilmesi cihazların firmalara sağladığı büyük olanaktır.

Cihazla su kaçağı bulma

cihazla su kaçağı bulma

Cihazla su kaçağı bulma işleminde uzman ekip hiçbir tarafa zarar vermeden yapmaktadır. Su kaçağı oluştuğunda su kaçağı tespit cihazı ve kameralı su kaçağı bulma işlemini hasar bırakmadan tamamlar.

Elektronik cihazla su kaçağı bulma işlemi sorunlu olan bölgeye yoğunlaşarak işlemi yapar. Bu cihazları kullanan kişilerin uzman olması ve işini bilen ustalar olması gerekir. Cihaz olmadan su kaçağı bulma işlemi çok sağlıklı ve etkili bir yöntem değildir. Bu yüzden alanında uzman olan kırıp dökmeden su kaçağı tespiti yapan firmalar ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Yapılan görüntülü su kaçağı tespiti ve tesisat tamiri tamamen kontrollü bir şekilde yapılmadığı takdirde su kaçağı sıkıntısını sürekli yaşayabilirsiniz.

Su kaçağını gösteren cihaz su arama cihazı sayesinde kolaylıkla tesisat hattındaki sorun tespit edilir. Cihazla su kaçağı bulma işlemi için eğitim almak ve tecrübeli olmak şarttır. Eski sistemlere son verilerek kırmadan ya da hiçbir yeri kirletmeden su tesisatı, kalorifer tesisatı, kaçak tespiti, cihazla su kaçağı bulma gibi daha birçok işlem yapılmaktadır. Bu işlemlerin yanı sıra kanal açma, tuvalet banyo tıkanıklığı açma gibi işlemlerde yapmaktayız.

Genel olarak su kaçağının plastik olan ek borularda olduğu görülür. Bu bölgeler sağlıklı bir şekilde iyi bir ustalık ile yapılmadıysa zamanla açılma meydana gelir ve su kaçağı meydana gelir. Dışarıdan boru darbe alırsa da su kaçağı oluşur.

Bu durumun üstesinden pratik ve kesin çözüm yer altında su bulma cihazı ile hızlı bir şekilde sorun tespit edilmektedir. Duvarın, yerin ve ya tavanın ıslak yeri sizi korkutmasın. Büyük ihtimal görünen yerde kaçak olduğunu düşüneceksiniz. Ama bazen durum o şekilde değil de aynı noktaya su biriktiği için sızıntı meydana gelebilir. Bunu  en iyi yöntem cihaz ile kaçak bulma işlemi yapılarak tespit edilmesi en sağlıklı yöntemdir.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Yorumlar 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir