<<< ALTYAPI TESİSAT >>> İstanbul Kameralı Su Tesisatçısı - Mutfak, Lavabo, Banyo, Tuvalet Tıkanıklık Açma Hizmetleri - Garantili Su Kaçağı Bulma - Pimaş Açma - Petek Temizleme - Kayıp Logar Bulma İstanbul' un Tüm İlçelerine Servis Ağımız Mevcuttur.

0539 451 07 41
3Oca 2019
Oca 3, 2019

Sancaktepe Su Tesisatçısı

Sancaktepe Su Tesisatçısı

Sancaktepe su tesisatçısı hayatımızın neredeyse her alanında yer alan su ihtiyaçlarımızın arasında ilk başta gelmektedir. Sancaktepe su tesisatçısı olarak yaşam alanlarımızda zaruri ihtiyacımız olan suyun evlerimize transfer süreci için gereken alt yapıyı ve her türlü tesisat problemlerin hizmetini sunmaktayız.

Sancaktepe bölgesinde profesyonel su tesisatçısı arıyorsanız firmamızla tanışabilirsiniz. Evlerimizde, iş yerlerinizde kısacası hayatımızı idame ettiğimiz tüm yaşam alanlarında zaruri gereksinimiz olan temiz su tesisatı, atık su tesisatı, kombi, kalorifer tesisatlarınızı profesyonel kadromuzla garantili olarak yapmaktayız.

Çok sık karşılaştığımız tesisat sorunlarında (su kaçağı, tıkanıklık açma, kameralı su tesisatçısı ve pimaş açma) Sancaktepe Su Tesisatçısı olarak 1 yıl garanti kapsamında olmak üzere, kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilikle yapmaktayız.

Sancaktepe su tesisatçısı
Sancaktepe su tesisatçısı

Sancaktepe Su Tesisatçısı firmamız su kaçağı ve su sızıntısı problemlerinizde termal kameralı görüntüleme cihazlarımızla kırma dökme işlemleri olmadan noktasal olarak su kaçağı tespiti ve tamirat hizmetlerini sağlamaktadır.

En yaygın olarak karşılaşılan su kaçakları genelde işlevini yapamayan, erimiş, eskimiş ve çürümüş olan pimaş borularında gözlemlenir. Sancaktepe su tesisatçısı firmamızın bünyesinde bulundurduğu uzman personel ve teknolojinin son harikası modern cihazlar, akustik dinleme cihazları ve termal kameralı makineler ile son derece kusursuz hizmet vermekteyiz. Ve her zaman ki sloganımızı söyleyebiliriz. Bulamadığımız hiçbir su kaçağından ücret talep etmiyoruz. Yukarıda bahsi geçen cihazlar yardımıyla gereksiz hiçbir yer kırılmaz, kırma dökme işlemi olmadan su kaçağı olan sorunlu bölgeye ulaşılır ve onarım işlemine geçilir. Profesyonel firmalarından hizmet aldığınızda evlerinizin harabeye dönmesini önlemek ile beraber, gereksiz birçok maddi israftan da kurtulmuş olursunuz.

Sancaktepe Su Tesisatçısı olarak su kaçağı hizmetlerinin yanı sıra tıkanıklık açma (tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma) hizmetleri de sağlamaktayız. Mutfak lavabo tıkanıklığı ve tuvalet banyo tıkanıklıklarının başlıca nedenleri; vücut kılları, saç kılları, gidere atılan katı atıklar ve yabancı cisimler, mutfak giderine dökülen yemek artıkları ve atık yağlar ilk sırada gelmektedir. Profesyonel firmalardan destek alırsanız yaşadığınız tıkanıklık problemlerinde soruna sebebiyet veren yeri görüntüleme cihazları vasıtasıyla noktasal olarak gözlemlemiş olursunuz. Ve ardından sorunlu bölgeye tıkanıklık açma robotu gönderilir. Kırma dökme işlemi yapılmadığı gibi, eviniz enkaz haline dönmüyor ve çok düşük maliyetlere sorundan kurtulmuş oluyorsunuz. Banyo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve klozet tıkanıklığı açma işleri içinde yukarıdakilerin aynısı söz konusudur. Yüksek itici güce ve dönme yetisine sahip olan Avrupa’ dan ithal ettiğimiz robot makineler her türlü tıkanıklığı kolaylıkla açabilmektedir.

Su Tesisatçısı Sancaktepe olan Altyapı Tesisat firmamız koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini ilke edinmiş İstanbul’ un tüm ilçelerine mobil gezici ekipler ile hizmet sağlayan 2008 yılında kurulmuş kurumsal bir firmadır. Dürüst ve güvenilir çalışmalarımız sonucu sizlerin güvenini kazanmış olan Altyapı Tesisat gerek personelleri gerekse kullandığı ekipmanlar ve malzemeler ile kaliteden ödün vermeden birinci sınıf işçilik sunmaktadır. Altyapı Tesisat’ ı arayıp randevu talep ettiğinizde, randevu için verilmiş olan saatte, alanında uzman teknik personeller yanlarında getirdiği ileri teknoloji cihazlar eşliğinde gelir. Tespit ve onarım süreci başlamış olur. Çok kısa süre içerisinde gerek su kaçağı, gerekse tıkanıklık açma işlerinizi garantili olarak ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Yorumlar 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir