<<< ALTYAPI TESİSAT >>> İstanbul Kameralı Su Tesisatçısı - Mutfak, Lavabo, Banyo, Tuvalet Tıkanıklık Açma Hizmetleri - Garantili Su Kaçağı Bulma - Pimaş Açma - Petek Temizleme - Kayıp Logar Bulma İstanbul' un Tüm İlçelerine Servis Ağımız Mevcuttur.

0539 451 07 41
9May 2018
May 9, 2018

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Bulma

KIRMADAN DÖKMEDEN SU KAÇAĞI BULUYORUZ

Su kaçağı bulma ve su kaçağı tespiti işlemlerinde Altyapı Tesisat ailesi olarak,  profesyonel teknisyenlerimiz ile tespit ve tamir işini, sıhhi tesisat sızıntılarını ofis, iş, ev döşemelerindeki su tesisatçısı adı altındaki tüm sorunları noktasal olarak buluyoruz.

Doğru yeri tespit etmemize ve sızıntının nedenini belirlememize izin veren benzersiz sızıntı tespit uzman ekipmanlarımız mevcuttur. Sıhhi tesisatınız da su sızıntısı olabileceğinden şüphelendiyseniz ve şüpheleniyorsanız, yapacağınız en basit ve en önemli işlem su kaçaklarına beklenenden daha fazla göz atmak için bir uzman işe almaktır. Günümüzde artık her yeri kırıp dökerek aranan, gerek konutlarınız olsun, gerek iş yerleriniz olsun, yapılarınızın tesisatında zamanla çeşitli sebeplerden dolayı oluşan çatlaklar ve delinmeler den kaynaklı su sızıntısı oluşabilmektedir. Su sızıntı veya su kaçağı bulmak ise oldukça zor ve meşakkatli bir iştir. Su her zaman çatlağın olduğu bölgeden kendini dışarı çalmaz.  Ciddi zaman kaybına ve külfete neden olan su kaçağı bulma veya su kaçağı tespiti teknoloji yardımı ile çok kısa surede, kırıp dökmeden gerçekleştirilmektedir.

su kaçağı bulma

su kaçağı bulma

Üstelik kaçağın olduğu yer noktasal olarak tespit edilmektedir.  Başka bir ifade ile su sızıntısının veya su kaçağının olduğu nokta teknolojik cihazlar yardımı ile milimi milimine tespit edilmektedir.  Altyapı Tesisat olarak firmamız, tüm bu tespit ve tamir işlemlerine 2 yıl %100 garanti vermektedir. Su kaçağının olduğu bölgeden daha farklı bir yerden kendini dışarı bırakabilir. Bu neden ile çoğu insan bu konuda büyük yanılgı yaşayarak binasını, evini şantiye alanına çevirmiştir. Arızanın yerini bulana kadar tahmin edilen bölgeyi kırmak, zaman kaybı, iş gücü kaybı, maddi yük ve ciddi anlamda kirlilik anlamına gelmektedir.  Bu nedenle işlem sonrası kırılan yerlerin tekrar eski haline getirilmesi için harcanarak para binlerce lirayı bulmaktadır.  Artık bu tür maceralara girmenin hiçbir anlamı gereği yoktur.

SU KAÇAĞI TESPİTİ’ NDE TEKNOLOJİK ÇÖZÜM

Tesisatınızın gerek sıcak su hattında, gerekse soğuk su hattındaki herhangi bir su kaçağı hiçbir yeri kırmadan, çok kısa zamanda noktası noktasına tespit edilebilmektedir. Günümüz teknolojisi ile su tesisatlarındaki sızıntı ya da kaçak kısa zamanda noktasal olarak tespit edilebilmektedir.

su kacağı bulma işlemi

su kaçağı bulma işlemi

Firmamız, su kaçağı bulma işleminde teknolojinin en son ürünleri olan ekipmanları tercih ederken, ekibini de işinde uzmanlaşmış, donanımı güçlü arkadaşlardan oluşturmaktadır. Unutulmaması gereken bir konu vardır ki; o da hiçbir teknoloji insan olmadan çözüm üretememektedir. Deneyimli uzman arkadaşlarım profesyonelce size yardımcı olacak, sorununuzu en kısa zamanda çözüme kavuşturacaktır. %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmamızı destekliyoruz çünkü hizmetlerimizde garantili ve titiz olduğumuzdan emin olmanızı istiyoruz.  Uzman su kaçağı bulma ve su kaçağı tespiti için ısınma ve soğutma gibi gelişmiş profesyonel tesisatçınız Altyapı Tesisat’ ı arayın.

Bu site Google hayranı.

Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...

2 responses on “Su Kaçağı Bulma

  1. Merhabalar, bir kaç gündür nereden olduğunu anlayamadığımız bir su kaçağımız mevcuttu. Sağolsun arkadaşlar ile iletişime geçtim ve kısa sürede çözüme kavuşturdular. 5 yıldız.

    Rating: 5.0/5. From 1 vote.
    Please wait...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir